ניקיון משרדים

iPURITY מציעה לכם, בעלי משרדים, שירותי ניקיון מלאים לטובת שמירה ותחזוקת סביבת עבודה נעימה, אסתטית ובריאה. אנו מבינים כי אנשי הניקיון במקומות מסחריים אמורים לשמש כאנשי צללים. לוודא כי כל השטח נקי ונעים לשהות תוך התחשבות מלאה בפעילות המשרד וללא הפרעה לה. חשוב לנו כי הצוותים שלנו יבצעו את עבודתם בצורה יסודית, מוקפדת ואיכותית יחד עם הקפדה על אי הפרעה לשגרת היום במשרד שלכם.

אנו יודעים לבצע עבודות ניקיון משרדים ברגישות ובגמישות לצרכים ולדרישות שלכם ושל העסק שלכם. אנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר לרווחת ולהיגיינת המקום שלכם. ומקפידים במיוחד על ביצוע בקרות איכות ושירות לעובדים שלנו, הכל כדי לשמר רמת שירות איכותית עבורכם. צרו עמנו קשר ויחד נבנה עבורכם את חבילת הניקיון המתאימה לכם ולמשרד שלכם.

ניקיון משרדים

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס

  הקשר בין ניקיון משרדים לבין העלאת רף המכירות בעסק

  משרד מדהים, הוא מריח טוב, מזמין, חדר הישיבות חף מאבק, הכיסאות נמצאות במקומן, הכול מסודר ומזמין כל כך, האם שווה לסגור עסקה עם ארגון שכזה? בדיוק כמו האמירה “אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה” כך גם המשרד והשפעת נראותו על הלקוח הקיים או זה שמתעניין ויכול ברגע להפוך ללקוח מן המניין.

  אז עד כמה חשוב עניין ניקיון המשרדים? בדיוק על כך חברת ניקיון משרדים רוצה לדבר אתכם במאמר הבא. המאמר שיסייע לכם לשפר את התדמית, את המוניטין והכי חשוב להגדיל את רף המכירות בזכות ניקיון משרדים עם חברת ניקיון מקצועית שלא מתפשרת על שום פרט ומבינה בדיוק את הצרכים שלכם.

  עסק מצליח מתחיל בניקיון חרוץ- ניקיון תוך הקפדה על איכות

  כשמדברים על שירותי חברת ניקיון למשרדים תוך הקפדה על איכות מדברים על מכלול שירותים שמטרתם להתחיל את יום העבודה ולסיים אותו בצורה הטובה ביותר. הניקיון הוא פרמטר שיכול להשפיע לא רק על הלקוחות שלכם, למעשה הוא משפיע גם על העובדים ועל תועלתם עבורכם ועבור הארגון ולכן אם אתם אכן נמנים מאותם משרדים שלא חוסכים בשום פרט או משימה אתם חייבים לעצמכם שירות של ניקיון משרדים עם חברת ניקיון מבינה עניין.

  איך בוחרים חברת ניקיון?

  חברת ניקיון הפועלת תוך הקפדה על איכות זו החברה שאתם צריכים. בסופו של יום חברה שמספקת שירותים תוך כדי שמירה ותחזוקה של פנים המשרד וחוצה לו לא רק קוצרת פירות של בריאות ואסתטיקה אלא גם מצליחה לשכנע רבים וטובים שהיא אכן הנבחרת והמתאימה ביותר “לאריכות ימים” של המשרד ופועלו בשטח בו צצים מדי יום שירותים ומוצרים מתחרים.

  אז איך באמת בוחרים? כדי למצוא חברת ניקיון שאכן תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר יש לבחור צוותי ניקיון שיבצעו את משימתם ביסודיות רבה, בצורה מוקפדת ואיכותית ועל פי דרישות הסביבה, העובדים ובסופו של דבר צרכיו של הארגון עצמו.

  עם זאת, כאשר מחפשים חברת ניקיון משרדים יש לבחור אותה כך שלא תפריע או תגרע מפעילות הארגון ובו זמנית שהיא עושה את מלאכתה העבודה לא תיפסק ותימשך כסדרה. לצד זאת יש לבחור חברות ניקיון הפועלות בבטיחות מלאה, מספקות חומרי ניקוי טובים, חזקים ובו זמנית שאינם מזיקים לסביבה.

  חברת ניקיון או אדם בודד? כל הסיבות מובילות לחברת ניקיון אחד

  עבודות שלנו בנקיון בשרדים בפתח תקווה

  יש ניקיון משרדים עם אדם אחד ויש ניקיון משרדים עם חברת ניקיון שיודעת בדיוק מה אתם או הסביבה שלכם צריכה באמת כך שאם אתם מתלבטים בין מנקה יחיד לבין חברה התשובה “כבר נמצאת על הקיר”. יש דברים שאסור להתפשר עליהם ומקצתם קשור גם לחדר קבלת הפנים, הכניסה ואפילו חדר הישיבות.

  מגיעים לקוחות חדשים לסגירת עסקה פוטנציאלית? היו סמוכים ובטוחים שזה יהיה הדבר הראשון שיעיד עליכם בעלי העסקים לא מעט ולכן, אם אתם הולכים על ניקיון בטוח ונכון אולי כדאי לכם לוותר על העובד היחידני ולהתייחס לארגון שבניתם בשתי הידיים כתאגיד רציני לכל דבר. התייחסתם בצורה שכזו לעסק שלכם? היו סמוכים ובטוחים שכך ייראו אתכם גם שאר דורשי השירות.

  אז למה חברת ניקיון ולא פועל יחיד? בעיקר בגלל הבטיחות, מן הסתם כשאתם בוחרים חברת ניקיון מקצועית אתם מקבלים בתוך העסקה הזאת את מלוא הביטחון ואת הראש השקט לא רק באשר לניקיון עצמו אלא גם לביטחון העובדים והסביבה. כמו כן, חלילה במקרה של פציעת מנקה או אפילו אדם שהחליק על הרצפה מספקת לכם חברת הניקיון את כל השקט והכיסוי הביטוחי אם חלילה שאותה אצבע מאשימה תופנה כלפיכם.

  המנקה שלכם לא יכול להגיע היום בדיוק כשיש פגשיה חשובה מאוד במשרד? בדיוק בגלל זה אסור לכם להתפשר ולבחור רק חברה שיכולה לספק לכם במיידית מנקה אחר תחת זה שהחסיר באותו היום.

  דבר נוסף שמייצג בחברת ניקיון את היתרון המנצח הוא עניין המקצועיות, יש מנקה שיעשה זאת ביותר שעות ויש מנקים שיודעים ויכולים להיות פרודוקטיביים לארגון, לסיים בזמן ולגבות בדיוק את מה שצריך ולא מעבר לכך. אז האם הזול יכול לעלות לכם יקר? ברוב המקרים הסברה הזאת אכן נכונה ובסופו של דבר מביאה אתכם לאותו כיון מחשבה- מאחורי כל משרד מוצלח עומדת חברת ניקיון מצליחה.

  באיזה חומרי ניקיון משתמשים מנקים מקצועיים?

  אחד הפרמטרים הלא חשובים פחות זה לבחור חומרי ניקוי חזקים דיה, טובים ושאינם מסכנים את המשתמשים בהם או את הסביבה. אז איך עושים את זה נכון? הנה עוד סיבה מדוע בכל שלב נתון רצוי שתבחרו חברת ניקיון מקצועית בעלת שם ומוניטין שתחסוך עבורכם לא מעט.

  שלא כמו מנקה אותו אתם שוכרים, כשאתם בוחרים חברה היא זו שמתעסקת עם כל שלבי הניקיון לרבות קניית חומרי הניקיון המתאימים בלבד.

  עבודות שלנו בנקיון בשרדים בראש העין

  איך בוחרים מנקה אמין לניקוי משרדים?

  ניקיון משרד זה דבר אחד, אבל כשאין לכם על מי לסמוך החסכון הזה עלול לעלות לכם הרבה יותר יקר ממה שצפיתם. לכן, בבחירת חברת ניקיון מקצועית מובא עוד יתרון שחשוב לציין אותו, חברת ניקיון המעסיקה עובדים חפים מעבר פלילי, ישרים, בעלי שקיפות מלאה שגם בלכתכם מהמשרד יבצעו את מלאכתם נאמנה ללא חשש או כל ספק מצדכם.

  כמו כן, במסגרת פועלה של חברת הניקיון היא מבצעת סינון מוקפד, מראיינת בצורה רצינית את העובדים ורק לאחר היכרות מעמיקה וחפיפה מתאימה שולחת אותם לארגון שלכם במטרה אחת – ניקיון מנצח שלא מבזבז ולו דקה אחת מיותרת.

  לבחור את הניקיון ולקלוע בול למטרה – ניקיון לאחר שיפוץ

  אחד השירותים הידועים ביותר שיכולים בהחלט לשדרג את נראות המשרד ואת רף המכירות וההצלחה שלכם מתחילה ונגמרת בניקיון לאחר שיפוץ. לא משנה מה יגידו לכם, ניקיון הוא דבר קריטי ביותר בפרט לאחר ניקיון כי אחרת לא משנה כמה השקעתם בשיפוץ, אם יישאר ולו כתם אחד של סיד על המרצפות החדשות כאילו לא עשיתם דבר.

  אז מה כן כדאי לעשות? במעמד הזה שאתם מזמינים חברת ניקיון אתם מאפשרים הסרת האבק לאלתר, סילוק הפסולת המצטברת, מיגור חומרים רעילים שהשתמשו בהם המשפצים וכל דבר אחר שיכול לפגום בשגרה או אפילו בעסקה האמורה להתנהל בזמן הקרוב.

  לכן, באמצעות חברת ניקיון לא רק שמקדמים את פתיחת המשרד החדש לאחר שיפוץ אלא מוודאים שאין שום זכר למה שבוצע בחללי החדרים. כן, לניקיון יש ערך בל יעבור ואי אפשר לוותר עליו בפרט כאשר נכנסים לנכס שזה הרגע עבר שיפוץ.

  חשוב לומר שלא כמו הניקיון הסטנדרטי, חברת ניקיון שמגיעה לאחר שיפוץ מבינה את סוג הלכלוך וכך גם בוחרת את החומרים ואת שיטת הניקיון שבסופה יישאר המשרד נקי, חף מנזקים ובעיקר מזמין אליו את הלקוחות החדשים והקיימים.

  בסיכום אפשר לומר כי ניקיון משרדים עם חברת ניקיון זו בהחלט הדרך לא רק להגדיל את רף המכירות אלא לשמור ולשמר מוניטין קיים בפרט נגד כל הסיכויים והתחרות העסקית.

  לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס

   פידבקים מהלקוחות שלנו

   0/5 (0 Reviews)